Logo Oficjalny serwis internetowy - Gmina Kunów

News

News zdjęcie id 598

Informacja

21.09.2017

W dniu 16 września 2017 roku w Kunowie Pięćdziesiątą Rocznicę Pożycia Małżeńskiego świętowało 17 par.

Złote gody obchodzili Państwo: Zofia i Marian Bińczak z Bukowia, Krystyna i Gustaw Ćwiek z Kolonii Inwalidzkiej, Jadwiga i Tadeusz Dębiec z Janika, Danuta i Stanisław Dzioba z Kunowa, Bogumiła i Marian Góreccy z Kunowa, Wiesława i Jan Kaczmarscy z Kunowa, Wanda i Jerzy Kapusta z Boksycki, Zofia i Stanisław Kasprzyccy z Bukowia, Jadwiga i Józef Krześniak z Kunowa, Alicja i Wiesław Lenartowicz z Boksycki, Zofia i Lucjan Pająk z Kunowa, Urszula i Kazimierz Paluch z Kunowa, Helena i Stefan Pałkiewicz z Nietuliska Dużego, Helena i Marek Pazderscy z Bukowia, Bogusława i Mieczysław Skiba z Dołów Biskupich, Halina i Jan Swaciak z Janika, Janina i Jan Świercz z Janika.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Lech Łodej wręczył Jubilatom okolicznościowe medale. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Rady Miejskiej w Kunowie: Przewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie Szymon Pająk oraz radni: Jadwiga Banasik, Renata Ćwiklińska, Mirosław Dzik, Aleksander Kostucha, Jolanta Ożdżyńska, Stanisław Pożoga, Piotr Rakoczy, Cezary Szwajda.

Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Lech  Łodej, Przewodniczący Rady Miejskiej Szymon Pająk i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Borowska złożyli Parom gratulacje i życzenia na przyszłość. W imieniu Jubilatów Pani Zofia Pająk ze wzruszeniem podziękowała za podniosłą atmosferę ceremonii, za życzenia, za docenienie trudu wkładanego w budowanie więzi małżeńskiej i rodzinnej.

Pary małżeńskie otrzymały także  upominki od radnych miejskich. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu, toastu z lampką szampana i odśpiewanego tradycyjnego „sto lat”. Oprawę artystyczną i muzyczną uroczystości zapewnił zespół ludowy  „Kunowianie”, a miłą niespodzianką dla Jubilatów z Bukowia był występ zespołu ludowego ,,Bukowianie”. Wszyscy zebrani  podziwiali również występ utalentowanej gimnazjalistki Małgorzaty Sali z Kunowa. Przygotowana oprawa muzyczna pod kierunkiem instruktora  Pawła Cieślika stworzyła wyjątkowo piękną atmosferę uroczystości. Wspólnie spędzone chwile przywołały Jubilatom wspomnienia minionych lat, a dźwięki muzyki porwały wszystkich zebranych do tańca. Uwieńczeniem uroczystości były pamiątkowe fotografie.

Wszystkim Jubilatom jeszcze raz życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia i spokoju w oczekiwaniu na Dębowe Gody.

Burmistrz zaprasza

Lech Łodej

Przyjęcia interesantów:
wt. w godz. 08:00 - 13:00

Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

ul. Warszawska 45B, 27-415 Kunów
tel./fax (0-41) 261-31-74, 261-13-62, 261-13-56
e-mail: urzad@kunow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.