Logo Oficjalny serwis internetowy - Gmina Kunów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 29118
W sumie: 112797

News

News zdjęcie id 273

XI Gminny Przegląd Piosenki Współczesnej w PSP w Kunowie

20.04.2016

Dnia 8 kwietnia 2016r. w PSP w Kunowie odbył się XI Gminny Przegląd Piosenki  Współczesnej „Wygraj Sukces” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Kunów. Celem przeglądu było popularyzowanie piosenki dziecięcej, rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz wyłanianie talentów wokalnych. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjum. Występy miały  charakter indywidualny i zespołowy. Nad przebiegiem konkursu czuwało  jury w składzie: przewodnicząca-  Ewa Jurkowska- Siwiec - Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Św. oraz członkowie: Elżbieta Łukawska- nauczyciel Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Św.Lech Łodej Burmistrz Miasta i Gminy Kunów. Komisja konkursowa, oceniając uczestników, brała pod uwagę walory artystyczne występu, dobór repertuaru, umiejętności wokalne oraz ogólny efekt sceniczny.

Gośćmi imprezy byli: Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Lech Łodej, Przewodnicząca Komisji Oświaty Barbara Domagała oraz radni: Zofia Farys i Aleksander Kostucha. Gości i uczestników przeglądu powitała Dyrektor szkoły Dorota Opara.

W roli konferansjerów zadebiutowali uczniowie klasy VIa- Julia Raban i Wojciech Stolarczyk. Dekoracje przygotowała pani Iwona Buczkowska.

W czasie obrad jury gościnnie wystąpiła Aleksandra Wiączek- wokalistka z grupy Perły Ryszarda Góry. Wspaniały koncert akordeonowy dały uczennice Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Św. Julia Pająk i Weronika Bąbel.

Laureatami konkursu w klasach I- III  zostali:

- w kategorii soliści: I miejsce- Wiktoria Pomykała – PSP w Miłkowskiej Karczmie i Sandra Stolarska SP w Dołach Biskupich, II miejsce- Oliwia Kaczor- PSP w Kunowie i Agata Kudas– PSP w Kunowie, III miejsce- Roksana Jastrzębska- PSP-  w Kunowie i Maja Ożdżyńska- PSP w Kunowie, wyróżnienie- Emilia Sala- PSP w Kunowie;

- w kategorii zespoły: I miejsce- Kaja Czub, Lena Gałka, Oliwia Kędziora i Aleksandra Kwiecień- PSP w Kunowie, II miejsce- Oliwia Wiatros, Wiktoria Pomykała, Maja Stachula, Natalia Czarnecka- SP w Karczmie Miłkowskiej.

Laureaci przeglądu w klasach IV-VI to:

- w kategorii soliści: I miejsce- Wiktoria Sałatowska- SP w Janiku, II miejsce- Kacper Przysiwek- SP w Wymysłowie i Aleksandra Wawrzosek- PSP w Kunowie, III miejsce- Klaudia Major- PSP w Kunowie.

Spośród  gimnazjalistów wyłoniono następujących zwycięzców:

- w kategorii soliści: I miejsce- Magorzata Sala, II miejsce- Karolina Cieślik, III miejsce- Aleksandra Łojek;

- kategorii zespół: I miejsce- Małgorzata Sala, Karolina Cieślik, Aleksandra Łojek, Zuzanna Pastuszka.

Organizatorzy przeglądu, nauczyciele PSP w Kunowie: Katarzyna Pająk, Bożena Wijata i Waldemar Mazur dziękują za ufundowanie nagród Burmistrzowi Miasta i Gminy Kunów, a za poczęstunek dla uczestników przeglądu Dyrektor PSP w Kunowie Dorocie Oparze, Joannie i Waldemarowi Gulbom - Delikatesy „Centrum”, Jolancie i Dariuszowi Ożdżyńskim właścicielom Piekarni „Majka”, Teresie Kopyś, Agnieszce Sarnie i Danucie Woźniak właścicielkom Piekarni „Ruda” oraz Renacie i Jerzemu Trojanowskim z firmy „Baba Jaga”.

Burmistrz zaprasza

Lech Łodej

Przyjęcia interesantów:
wt. w godz. 08:00 - 13:00

Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

ul. Warszawska 45B, 27-415 Kunów
tel./fax (0-41) 261-31-74, 261-13-62, 261-13-56
e-mail: urzad@kunow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.