Logo Oficjalny serwis internetowy - Gmina Kunów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 11261
W sumie: 77858

News

News zdjęcie id 181

NAUCZYCIELE Z GMINY KUNÓW NA UROCZYSTYM DNIU EDUKACJI NARODOWEJ W URZĘDZIE MIASTA I GMINY W KUNOWIE

22.10.2015

13 października w Urzędzie Miasta i Gminy w Kunowie świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Na zaproszenie Burmistrza Lecha Łodeja do urzędu przybyło ponad stu nauczycieli z Gminy Kunów. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele Zarządu Oddziału ZNP w Kunowie,  przedstawiciele Zarządu Sekcji Emerytów i Rencistów przy Zarządzie Oddziału ZNP w Kunowie, przedstawiciele Międzyzakładowej Organizacji Związku Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „ Solidarność”, Radni Rady Miejskiej w Kunowie.

Burmistrz Miasta i Gminy w Kunowie Lech Łodej nagrodził za pracę dyrektorów i nauczycieli placówek oświatowych prowadzonych przez gminę: Dyrektora PSP w Kunowie – Dorotę Oparę, Dyrektora Gimnazjum - Marię Pająk, Dyrektora Publicznego Przedszkola – Małgorzatę Krajewską, Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Janiku – Wiesławę Sitarską oraz nauczycieli: Annę Pikus z PSP w Kunowie, Małgorzatę Kowalską – z Gimnazjum, Jolantę Żeber – z PP w Kunowie, Annę Bugajską – z PSP w Janiku. Burmistrz złożył również podziękowania na ręce dyrektorów szkół prowadzonych przez osoby fizyczne: Pani Urszuli Pasternak, Pani Ewy Piętowskiej, Pani Idy Nowakowskiej – Łapy, Pani Iwony Pomykały.

Dyrektorzy gminnych placówek oświatowych wręczyli nagrody wyróżnionym przez siebie nauczycielom – za ich szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej. Nagrody otrzymali: Pan Marek Pomykała i Pan Norbert Myszkowski z PSP w Kunowie,  Pani Anna Łukawska – Wielguszewska i Pani Marta Gilewska z Gimnazjum w Kunowie, Pani Beata Zięba z PP w Kunowie, Pani Joanna Mucha z PSP w Janiku, Pani Aneta Tokarska – Wojtasik, Pani Katarzyna Graczak i Pani Karolina Nowak – Garbacka z SP w Nietulisku Dużym, Pani Dorota Heda i Pani Aneta Gembura z PSP w Dołach Biskupich, Pani Renata Chamera, Pani Monika Baran, Pani Danuta Chojnacka i Pani Magdalena Leszczyńska z PSP w Wymysłowie, Pani Nina Farys i Pani  Marzena Wojtas z PSP w Miłkowskiej Karczmie.

Pod adresem nauczycieli skierowane zostały gorące życzenia, ciepłe słowa podziękowania i uznania za ich pracę. Po części oficjalnej długo rozmawiano o sytuacji oświaty w gminie, roli nauczyciela w procesie kształcenia dzieci i młodzieży. Nauczyciele nie ukrywali zadowolenia z możliwości spotkania się w tak szerokim gronie z samorządem gminy.

Burmistrz zaprasza

Lech Łodej

Przyjęcia interesantów:
wt. w godz. 08:00 - 13:00

Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

ul. Warszawska 45B, 27-415 Kunów
tel./fax (0-41) 261-31-74, 261-13-62, 261-13-56
e-mail: urzad@kunow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.