Logo Oficjalny serwis internetowy - Gmina Kunów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 30807
W sumie: 114486

News

News zdjęcie id 1036

Informacja

 

 

 

 

10 października br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Kunowie odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Kunów Lecha Łodeja do kunowskiego magistratu przybyli zaproszeni goście: Radni Rady Miejskiej w Kunowie, dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych z terenu gminy, członkowie Zarządu Odziału ZNP w Kunowie, członkowie Zarządu Sekcji Emerytów i Rencistów przy Zarządzie Oddziału ZNP w Kunowie oraz przedstawiciele Międzyzakładowej Organizacji Związku Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność.

Podczas przemówień padło wiele ciepłych słów. Podkreślano wysiłek i trud nauczycieli włożony w pracę z uczniami. Doceniono również działania Burmistrza Miasta i Gminy Kunów związane z oświatą. W czasie uroczystości Burmistrz wręczył nagrody dyrektorom oraz nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej. Wśród wyróżnionych znalazły się: Małgorzata Krajewska – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Kunowie, Dorota Opara – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. A. Hedy "Szarego" w Kunowie, Anna Buczkowska – Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Janiku, Monika Baran – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wymysłowie, Urszula Pasternak – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. St. Staszica w Nietulisku Dużym i Publicznej Szkoły Podstawowej im. W. Gombrowicza w Dołach Biskupich. Dyrektorzy wszystkich placówek oświatowych oraz Burmistrz wręczyli nagrody i wyróżnienia nauczycielom, którzy w swojej pracy odznaczają się wybitnymi osiągnięciami, m.in. nauczycielom Szkoły Podstawowej w Nietulisko Dużym: Karolinie Nowak – Garbackiej i Annie Sadło, Szkoły Podstawowej w Wymysłowie: Annie Dymanowskiej, Annie Gęburze i Jolancie Jelonek, Przedszkola w Kunowie: Jolancie Żeber, Aleksandrze Kwapisz, Iwonie Jałocha i Beacie Zięba, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Janiku: Tomaszowi Banasikowi, Beacie Suba, Joannie Mucha i Magdalenie Piwnik, a także Publicznej Szkoły Podstawowej w Kunowie: Małgorzacie Kowalskiej, Renacie Gołemskiej, Iwonie Buczkowskiej, Wioletcie Ćwik, Maciejowi Dziedzicowi, Barbarze Loranty, Annie Łukawskiej – Wielguszewskiej, Norbertowi Myszkowskiemu, Donacie Ożdżyńskiej, Katarzynie Pająk,  Halinie Pędzik, Dorocie Skórze, Jolancie Sternik, Januszowi Sternikowi, Monice Szwagierczak, Markowi Pomykała i Bożenie Wijacie.

Następnie Burmistrz pogratulował nauczycielkom, które wzięły udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Strzleckim Pracowników Oświaty, który odbył się 5 października 2019 r. w Staszowie. Uhonorowaniem ich sukcesu byłsymbolicznie wręczenie pucharów. Drużyna w składzie: Małgorzata Ulik (ZS-P w Janiku), Marzena Wojtas (ZS-P w Janiku) oraz Małgorzata Wolecka (PSP w Kunowie) zdobyła I miejsce w kategorii broń pneumatyczna. Aleksandra Adamska (ZS-P w Janiku) zdobyła II miejsce w kategorii Pucharów Prezesów, a Małgorzata Ulik (ZS-P w Janiku) zajęła III miejsce w kategorii Puchar Indywidualny Kobiet.

Spotkanie zakończył piękny występ artystyczny w wykonaniu uczennic: Natalii Bugajskiej z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Janiku i Zuzanny Graczak z Publicznej Szkoły Podstawowej im. A. Hedy "Szarego" w Kunowie.

 

Burmistrz zaprasza

Lech Łodej

Przyjęcia interesantów:
wt. w godz. 08:00 - 13:00

Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

ul. Warszawska 45B, 27-415 Kunów
tel./fax (0-41) 261-31-74, 261-13-62, 261-13-56
e-mail: urzad@kunow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.