Logo Oficjalny serwis internetowy - Gmina Kunów

Skład Rady

Wykaz radnych kadencji 2018-2023.


1.Banasik Jadwiga- zam.Kolonia Inwalidzka , tel.509443848
2.Banasik Katarzyna- zam.Wymysłów ul.Modrzewiowa , tel.507628900
3.Bek Piotr- zam.Boksycka , tel.663303304
4.Ćwik Marta- zam.Miłkowska Karczma , tel.607997888
5.Ćwiklińska Renata – zam.Bukowie , tel.502608753
6.Domagała Barbara- zam.Chocimów , tel.500718850
7.Jałocha Jarosława- zam.Kunów ul.Laski , tel.608429649
8.Łucka Teresa- zam.Nietulisko Małe , tel.661763675
9.Mikos Marek- zam.Rudka , tel.504054929
10.Ożdżyńska Jolanta- zam.Kunów , tel.603655760
11.Pająk Maria- zam.Doły Biskupie , tel.505266549
12.Rakoczy Piotr- zam.Nietulisko Duże , tel.513035769
13.Różalski Darek – zam.Kunów , tel.505554656
14.Szwajda Cezary- zam.Janik , tel.500279551
15.Wanat Grzegorz- zam.Kunów , tel.509186194

Burmistrz zaprasza

Lech Łodej

Przyjęcia interesantów:
wt. w godz. 08:00 - 13:00

Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

ul. Warszawska 45B, 27-415 Kunów
tel./fax (0-41) 261-31-74, 261-13-62, 261-13-56
e-mail: urzad@kunow.pl, urzadkunow@wp.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.